Cengiz Kurtoğlu “Saklı Düşler” albümü şimdi tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda.

2 September 2014

Cengiz Kurtoğlu “Saklı Düşler” albümü şimdi tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda. (Calendar View, Church, Our Events, Past Events, Son Dakika)

Murat V

2 September 2014 - 2 September 2014

Tüm gün

Trabzon

Categories: , , , ,

Tags: ,

Yaşayan Efsane Cengiz Kurtoğlu “Saklı Düşler” albümü şimdi tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda.

1984 yılında ilk albümü “Sen Sözden Anlamaz Mısın?” ile müzik dünyasına giriş yapan, ileride hayranları tarafından “Yaşayan Efsane” olarak adlandırılacağını bilmeden yola koyulan Cengiz Kurtoğlu, 27. albümü “Saklı Düşler” ile hayranlarının karşısına çıkıyor.

Yaşayan Efsane’nin “Saklı Düşler” albümünde, on şarkı yer alıyor.

Cengiz Kurtoğlu’nun yorumuyla unutulmaz şarkılar arasına girecek olan “Saklı Düşler” Anıl Erol’a, “Kül” Barış Bilgili’ye ait.

Albümdeki yeni eserlerden, bestesi Hakan Altun’a ait olan “Yanmayalım” ve bestesi Sinan Özen’e ait olan “Umursamıyor” şarkılarının sözleri ise unutulmaz şarkıların söz yazarı Hakkı Yalçın imzasını taşıyor.

Cengiz Kurtoğlu, “Saklı Düşler” albümünde, Ayhan Çakar ve Hakan Altun’un, “Her Sevda Bir Ölümmüş”, Serdar Ortaç’ın “Bilsem ki”, Ali Tekintüre ve Rıfat Şanlıel’in unutulmayan klasik eseri “Kadehi Şişeyi Kırarım Bugün” şarkılarını da kendine has yorumuyla seslendirdi.

Cengiz Kurtoğlu, Leyli Erol ve Hakan Erol imzasını taşıyan “Kör Olsun” şarkısını da oğlu Orçun Bora Kurdoğlu ile birlikte seslendirdi.

Müzik yönetmenliğini Seçkin Özer’in üstlendiği “Saklı Düşler” albümünün fotoğrafları Ali Eşitmez tarafından çekildi.