Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ateş ve su geçirmez USB kasa
The Sentry Safe isimli ürün yüksek fiyata yüksek koruma sunuyor.

The SentrySafe isimli ürün yalnızca önemli belgelerinizi ve kıymetli mücevherlerinizi saklamak için değil, verilerinizi de hırsızlardan, sel baskınlarından ve hatta yangından koruyabiliyor.

En ilginç noktalarından biriyse, kasanın içini açmaya gerek kalmadan USB bağlantısı ile verilerinize kolayca ulaşabilmeniz. Verilerinizi şifre ile koruduğunuz sürece kimse onlara ulaşamıyor.

sentryface_usb_safe.jpg
ezo65w.gif
Cengiz Kurtoğlu'na Dair Herşey || CengizBABA.NeT ||

Copyright © Zg-Murat Since 2006

Cengizci Olmak Başka Cengizci Doymaz Aşka Hele Birde Sevdiği Varsa Cengizci Ölmez Asla !

murt.jpg

yuh para kasasi gibi be süpermiş Big Grin
.....Eksik olsun alçalmakla elde ettiğin yemek, tenceren kaynıyor ama şerefin devrilmiş.....
22632_223430661051_223428126051_3085142_326533_n.jpg
Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu

Bakta ibret al yere düşen yaprağa, o da bir zamanlar tepeden bakardı toprağa!

n601762368_1041600_3902.jpg
Cengizci Olmak Başka Cengizci Doymaz Aşka Hele Birde Sevdiği Varsa Cengizci Ölmez Asla !
01AwcA9kYWVr8A1p4BAAAAC9A77mM:.jpg
(19-02-2009, Saat: 22:46)tlgciftci Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yuh para kasasi gibi be süpermiş Big Grin

zaten öle tolga abi Big Grin
ezo65w.gif

murt.jpg

cok kral biseye benzeyoo Big Grin

para yok olum neyi saklıcaz burda Big Grin Big Grin Big Grin

CKaragümrüklü ™

cengizk5.gif

murat elektrik'e dayanıklımı peki??? 220 versek yandan gümleme sansı % kac??? Smile
Ara
(21-02-2009, Saat: 1:42)fidanzateam07 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
murat elektrik'e dayanıklımı peki??? 220 versek yandan gümleme sansı % kac??? Smile

olm kralı gelsin bu kasayı acamaz bea Big Grin nereye acıyon gümletip Big Grin bu metin akpınarla zekeriya alasyanın filmindeki kasa gibi degil yaw Big Grin Big Grin
ezo65w.gif

murt.jpg

yoq ben bozma amaçlı sölemiştim Smile
Ara
Bu kasayı ilk defa forumda okumuştum, hafta sonu başıma gelenlerden sonra almaya karar verdim . Konu eski ama 2000tl civarı diyorlar uygun fiyatlı satıcı tavsiyesi olan var mı?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gündüz ateş gece buz olan gezegen Selda 8 2,085 03-01-2009, Saat: 18:23
Son Yorum: */ AHm3T /*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi