Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güzel günlerdi yaaa
AH AH evlendik şimdi çoluk cocuga karıştık ama bakıyorumda yeni arkadaşlar hala güzel şeyler paylaşıyolar.evet ben eşimle burda tanıştım çok eskiler bilirler(Fatih,Ravza,Kader,Murat,serpil,Canan adını unuttugum çok arkadaşım vardı,güzel günlerdi ama şimdi bir oglum var iki buçuk yaşında onu alıştırayım dedim bari bu siteyede babasının annesinin yolundan gitsin.
''AŞIGIM AŞIGIM DELİCESİNE
                                          SEVİYORUM SENİ ÖLÜRCESİNE
TUTULDUM FELEGİN KÖR CİLVESİNE
                                           ÖYLE ÇOK SEVDİMKİ AŞK DELİSİYİM....![/i][/color]

Eskilerden Pek Kalmadı Ama CengizBaba.Net Her Zamanki Gibi Yeni Kişilerle Yoluna Devam Etti Aramıza Tekrardan Hoş Geldin Diyelim Bizde..
güzel günler şimdide devam ediyor aramıza tekrardan hoş geldiniz
iste geldim burdayim...aynen nedim abim yaa ne guzel gunlerdi...saf temiz cocuksu hallerimizi paylasir dertlesir her turlu ruh halimizi buradan paylasirdik...ve cok guzel ve ozel evliliklerede burada adim atildi...vay beeee ozlemisim bendee...sitemizi unutturmayalimm abi canlandiralim yine elimizden geldince....
Ara
Böle güzel haberler beni mutlu ediyor, emeklerimizin çabalarımızın boşuna gitmediğini görmek mutluluk verici :yesvf2:
Ara
Zamanlar, zamanlar... Zaman su gibi akıp gidiyor da anıları hep bırakıyor ya zihnimizde. Bizler geçmişte yaşamayı çok seviyoruz...
Ara
(08-01-2016, Saat: 4:42)Savas-ASIK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zamanlar, zamanlar... Zaman su gibi akıp gidiyor da anıları hep bırakıyor ya zihnimizde. Bizler geçmişte yaşamayı çok seviyoruz...

Savaş Takipteyim  Wink Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart EN GÜZEL ARKADAŞLIK BENCE-ORHAN AFACAN ORHAN AFACAN 1 1,121 02-03-2013, Saat: 23:05
Son Yorum: CK-ÖmeR
  UYU GÜZEL YÂR dilaraaks 10 2,990 19-02-2009, Saat: 23:24
Son Yorum: dilaraaks
  2 Güzel şiir... SözümüZ 6 2,250 24-11-2008, Saat: 23:44
Son Yorum: S_PERI
  2 Güzel şiir...(2) SözümüZ 7 2,433 14-11-2008, Saat: 16:51
Son Yorum: CK_BuRaK
  güzel sözler. cengizkolik611 6 2,186 11-11-2008, Saat: 17:40
Son Yorum: CK_BuRaK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi