Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine yeniden :)))
Yüzüne kocaman bir gülümseme tak! Çünkü gülümseme, üzerinde taşıyabileceğin en iyi aksesuardır Wink

Kıskansın istiyorum biri beni!Sorsun istiyorum“neredesin”diye“Hımm kim aradı bakayım”diye!Ben sormam ama,korkmasın.O sorsun!

Çağırsaydın o en uzağa bile gelirdim. Ardımda ne varsa bırakır gelirdim sana. Senin ardına bakmadan bıraktığın beni bile bırakır, kendimi almadan gelirdim. Baştan yaratırdın beni.Yine seni çok severdim..

Ne zaman mutlu olmaya kalksam...Kapımı çalar ,hayırlı olsun'a gelirdi "yalnızlık"..

Kıyamet bir akşam ezanı sonrasında kopacak ya, belki de bu yüzden Anneler akşam ezanından önce evde ol der. "Son bir kez görebilmek için.. Wink

Rabbim Sen Biliyosun yüreğimden geçeni.. Senin rızanla gelmeli geri !!

ßu qece kaLßimi söküp atasım qeLdi .. içini yakıp kavuran acının '' Sen '' oLduqnu anLayınca..

Seni özlerken başkalarına sarılırsam bu senin suçun.

Hepimîz 20dakikada geç gelen mesaja, 20 saniyede cevap attığımız için kaybediyoruz !

Aklımda hâlâ saçmalama o benim kardeşim deyişin..
Dudağı dudağında kardeşçe mi yiyiştin.?

Aşk başLayınca öncee yaLnızLık gider Smile

‎' ~ Ben alıştım da, gecenin bir yarısı uyanır uyanmaz hala elim telefona gidiyor belki yanlışlıkla bile olsa mesaj atmışsındır diye.. ://

aDımı duyuNca deqiL ßir qüN soyaDımı duyunCa yanaCak CanıN..!

MükemmeL biri deiLdim ama bekLemeLiydin ßuna deqerdim Wink

“Ben bir garip insanım, ne tahtım var, ne tacım.. Tut elimden Allah'ım yalnız sana muhtacım...”

"Aşk kapıyı çaldığında hemen açma... Bazıları, çocuklar gibi zile basıp kaçıyor. "

'Şerefe' dedinmi o sofrada anlatılan herseyi sır gibi tutacağına dair şeref sözü verdiğin namustur rakı.. kandırılmak istemez. Yalandan haz etmez. gerçekleri ortaya döker rakı. hesaplaşmadır, yüzleşmedir.. kaldır kadehi Ey Sevgili. Önce gelişine, sonra gidişine. Dibine vuruncada, gelmişine geçmişine ...
Sonra Çok Sert Olmuş Ama Hepsi Birbirinden Güzel Teşekkürler Seda Devamini Bekliyoruz Big Grin
biribirnden güzeller teşekkürler emeğine sağlık
güzel nickler teşekkürler
Ara
Güzeller Tsk Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yine ßen vee Yine ßenim nickLerimm xD kraLiche 5 1,852 08-03-2009, Saat: 0:25
Son Yorum: Zg-Murat
  uyus ßeße nicq KoLiq yine !! Mc CanSu Mc 4 1,791 12-02-2009, Saat: 16:30
Son Yorum: kraLiche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi