Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma Nasil Resim Eklenir...
saol murat bak bu benim isime cok yarar eline saglık...
sanki bnm için yapmışsınız gibi SmileSmile yarım saattir uğraşıyorum ordakileride yapmıştım ama bikere daha deneyeceğim
ghjus0.png
Ara
tşkrler paylaşım için :rolleyesew5:resim yüklemeyi denedim bir türlü başaramadım :nohh4:birde foruma uygun boyutta resim bulamadım ama bulunca yüklemeyi düşünüyorum (kolay gelsin)...
(01-10-2010, Saat: 13:21)külkedisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tşkrler paylaşım için :rolleyesew5:resim yüklemeyi denedim bir türlü başaramadım :nohh4:birde foruma uygun boyutta resim bulamadım ama bulunca yüklemeyi düşünüyorum (kolay gelsin)...

resmin boyutuda önemli kendinde küçültebilirsin resmi upload ederken upload etmiş olduğun site üzerindende yani burdan http://imageshack.us/ resmi boyutlandırabilirsin
ezo65w.gif
Cengiz Kurtoğlu'na Dair Herşey || CengizBABA.NeT ||

Copyright © Zg-Murat Since 2006

Cengizci Olmak Başka Cengizci Doymaz Aşka Hele Birde Sevdiği Varsa Cengizci Ölmez Asla !

murt.jpg

çok tşkr ederim yardımın için sğl öğrendiğim ii oldu.
(01-10-2010, Saat: 13:59)külkedisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok tşkr ederim yardımın için sğl öğrendiğim ii oldu.

Rica ederim
ezo65w.gif
Cengiz Kurtoğlu'na Dair Herşey || CengizBABA.NeT ||

Copyright © Zg-Murat Since 2006

Cengizci Olmak Başka Cengizci Doymaz Aşka Hele Birde Sevdiği Varsa Cengizci Ölmez Asla !

murt.jpg

bilmeyenler için çok faydalı konu olmuş örneğin benim için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Mp3'Ler Nasıl Download Yapılır... FiTTiRiK 61 16 6,070 02-02-2009, Saat: 16:58
Son Yorum: CK_BuRaK
  Şarkılar Nasıl Upload Yapılır HaiN___GeCeLeR 9 3,310 03-01-2009, Saat: 15:41
Son Yorum: Zg-Murat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi